pad (13 tétel)
Szignálatlan festmény - Az alkotó egy bizonyos Kálmán ... lehet - Táj fákkal, paddal, patakkal - 461
2.000 HUF
5.45 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:00
99.000 HUF
269.99 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
29.000 HUF
79.09 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:31
35.000 HUF
95.45 USD
VÍGH: Padok a ház előtt, 1948 (olaj, vászon 40x50 cm) XX. század közepe utcakép, város falu ermészet
49.000 HUF
133.63 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
29.500 HUF
80.45 USD
Feltöltve: 2023. júl. 05. 09:50
85.000 HUF
231.81 USD
Feltöltve: 2023. máj. 04. 06:47
7.000 HUF
19.09 USD
vörösréz váza
porcelán nagyméretű
gyapjú pléd
borsfay lámpa
juhász kerámia
szakrajz
digitális óra
rézlap
kovács istván
sugár andor
szada
tankönyv
ts
70 és évek
zsolnay mérőedény
falióra dísz
lámpagyár
ezüst figurális
erotikus festmény
keleti gusztáv
gall gábor
bowie
tiszti sapka
birkás ákos
fatányér