sz��f (1 tétel)
GYÜMÖLCSÖS CSENDÉLET---Impozáns, dekoratív,vászon olajfestmény---Keszthelyi Sz.F. szignóval jelölve.
68.000 HUF
187.89 USD
kb 350
antik r��z
doxa automata óra
hv
1peng
színes népi virágmintás
1941 20 peng
franz werfel
bercelé
mokép kártyanaptár
kopogtató ajtódísz
ezüst tárgyak 13 lat
harry b long
pénzmúzeum
cirkon köves ezüst ékszer
divat modell
karácsonyi házikó mécsestartó
mr
fekete kors
14 kart
bent
régi fa mozdony
farkasházy jenő
zsolnay bambuszos kávés
alt wien porcelán pohár