tóth menyhért (11 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 02. 12:10
8.000 HUF
22.50 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 13:29
8.000 HUF
22.50 USD
CS. NÉMETH MIKLÓS: Kalapos nő, 1989 (akvarell portré, jelz., 25x35) Márffy, Tóth Menyhért tanítványa
19.000 HUF
53.44 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 06:18
65.000 HUF
182.84 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 06:46
110.000 HUF
309.42 USD
Feltöltve: 2023. júl. 07. 08:53
520.000 HUF
1,462.70 USD
Feltöltve: 2023. júl. 04. 17:53
1.350.000 HUF
3,797.39 USD
Feltöltve: 2023. máj. 25. 10:34
1.450.000 HUF
4,078.68 USD
ónémet szék
intarziás íróasztal
drasche macska
vaslábas
tánc
tóth gábor
badár balázs kerámia
antik asztalka
egymillió pengő
szecessziós gyűrű
zsolnay teknős
gombos
farag
kiss roóz váza
hatalmas ezüst
azték szobor
okkultizmus
arany toll
diver
szepes mária
heller
lányi
díszpárnahuzat
szász endre porcelán képek
madaras lány