karinthy (0 tétel)
öntöttvas falikút
antik rézkarc
aranyozott ékszer
szamócás
arany antik fülbevalók
bizsu egyben
lüster
parfümös üvegek
régi lego
afrikai asztal
jelzett üveg
ampolna
kossuth 5 forint 1947
mecseki itóka
naplemente
karády katalin
brill karkötő
román lej
vitus
zsolnay boxer
cornavin óra
milo
saturn
német porcelán tányér
vas serpenyő