1860 (7 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 22. 15:03
725.000 HUF
2,043.59 USD
Magyar biedermeier festő 1860 körül: Hölgy rózsával- olaj vászon 33,5 cm x 41,5 cm + eredeti korabel
80.000 HUF
225.50 USD
Feltöltve: 2023. okt. 06. 19:00
75.000 HUF
211.41 USD
bavaria süteményes
zománc táblák
illusztráció
dirndli
régi súly
benke
neon reklám
gyertyatartó foncsorozott
us
beregi keresztszemes
bauhaus falikar
pulpitus
vas láb
999 arany
kismalac
balaton akvarell
boldog új évet
üzbég
ezüst desszertes
cser jolán
tűzoltó sisak
szász endre kerámia
tonika
ferenc józsef 10 korona
messi