bieder (5 tétel)
August Canzi 1848. Női Portré Eredeti Laparanyozott Keretben Canzi Ágost Bieder Biedermeier Festmény
150.000 HUF
414.40 USD
100korona
hollóházi pillangós
wrábel erzsébet
petróleum lámpa alkatrész
üveg kulacs
borostyán pók bross
sárga fotel
apróságok
árpád vezér
mestermunka
angol mérleg
lengyel sándor
rézkarc portré
csapváry
endrei zalán
paplanhuzat damaszt
bronz kínáló
royal dux madár
brilles gyűrű
art deco komlós
egyiptomi medál
miyoko
aquincumi kávés
arcopal france
mid century íróasztal