intarziás (0 tétel)
tűgoblein
thonet karosszék
babaszoba
gall
üveg asztalközép
20 forint 1975
üvegvitrin
krizsán
hecsedli
apponyi teás
1947 20 forint
barokk bögre
ezüstözött tortalapát
festmény hajó
horty
lőcsös
lenvászon
térbeli mesekönyv
rékassy eszter
brilles
ujpál
ezüst gyűrű smaragd
mediterrán
elefántok
panoráma függöny