anna (1 tétel)
hollóházi tálaló
jubileumi
színes rtv
isztambul
vlasics károly
jelzett fa
zsolnay aranyszegélyes
jankay
xviii század
hollóházi szász endre tányér
zsolnay pipacsos bögre
manométer
parfüm tartó
alföldi porcelán saturnus
ásványgömb
kalocsai hímzés
varrógépet
üveg kávés
főtaxi
gyöngyház doboz
szék hajlított
kerámia őzike
markos vera
láda vintage
puskás öcsi