radnai (2 tétel)
Radnai József (1896-1963): Kert a hegyoldalon, olaj, karton, jelzett, üvegezett, keretben 23 X 34 cm
50.000 HUF
138.60 USD
wehrmachtswerk
vásárhelyi kováts
színész képeslap
régi pléh doboz
winchester
kő tál
tordai bokály
50 fillér 1920
kozmetikai
50 forint 1986
ezüst olló
fluorit nyaklánc
zalatnay
mázas kerámia váza
bevonulás
francia csésze
nemzeti emlékhelyek
telefunken rádió
csészék herendi
funko
rézi
régi diótörő
eton herend
gyöngyház doboz
gyerekszoba