szinyei (1 tétel)
szénbányászat
darugyár
csót
franciakapcsos fülbevaló
inda minta
magyaros alföldi porcelán
gyöngyhímzéses
sörös plakát
műanyag készlet
kienzle asztali óra
antik sérült festmény
piros fekete puff
horgolt angyal
francia talpas pohár
üveg reklám
hajtatlan forint
réz tálak
1968 50 forint
elefántcsont kép
aranyozott 2000
hóbor
sobieski
vulkán váza
bronzérem
gl