1963 (1 tétel)
Radnai József (1896-1963): Kert a hegyoldalon, olaj, karton, jelzett, üvegezett, keretben 23 X 34 cm
50.000 HUF
138.13 USD
komjáti wanyerka
retro étkező asztal
kovács istván zsolnay
alföldi horoszkópos
katona portré
miniszterelnök
olasz táj
pompadour kávéskészlet
józsa poppea
steffek albin
herendi viktória mintás kosár
körmöcbánya falitányér
burberry sál
mandela
üzbegisztán
vága
8 ágú csillár
görög kaspó
empire kandallóóra
osiris
török jános anya gyermekével
harmonika váza
elefánt medál
süteményes tányérok
csebi pogány istván