debreczeny (1 tétel)
Debreczeny Zoltán(1952- ):vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, alumínium keretben,44×34 cm
75.000 HUF
207.20 USD
labor üveg
kádár györgy
szász endre medál
zsolnay pompadur étkészlet
tejipari
fehér szék
mérőszalag
100 pengő 1926
sa tőr
david oistrakh
tízezer pengő
kovács tűzhely
ezüst karikagyűrű
chi kung
kávézó
kerékpár lámpa
porcelán osztrák
terrárium
flakon
herendi kulacs
szennik
1880
régi cigaretta
türkiz porcelán
goth imre