7 tétel
BÁLINT ENDRE(1914 -1986) Szitanyomat'1974'szürreális ábrázolása 1/69 sorszám Keretben mérete:55x55cm
Eladva: 2024. ápr. 07. 01:15
fa nyuszi
fa babaház
böröcz
penny plüss
sabaria
posta bank
német korsó
bélyegtartó
cukorgyár
ovális étkezőasztal
irodaszer
pincezár
benkhardt
olasz ezüst
dúsan aranyozott
neumann varrógép
tóbiás klára
régi fiókos
bakelit ékszer
masszív ezüst
fülke
harcosok
gyümölcsös csendélet
indás porcelán
bucsincsák