1 tétel
vászon hímzett
tazo
régi üveg karácsonyfadíszek
turmixgép
shelley
fodros lámpabúra
zsolnay piros pöttyös
csipkés blúz
levél formájú
zsolnay búzavirágos bonbonier
gönczi
vadász kés
zsolnay bányász
fogasléc
óvár
telefon játék retro
zsolnay kerámia váza
rigli
tűzzománc kovács sándor
2 fillér 1973
20 forintos 1975
zis
tus akvarell
kelengye láda
hannah montana