glatz (2 tétel)
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
416.64 USD
vajborostyan
orosz készlet
hátakt
atomic
bidjar szőnyeg
nyomó
antik állólámpa
ember
ezüst karreif
antik szőnyeg
vándorkönyv
cseppkő
kályha makett
lámpa óra
tört arany
németh mihály
tabló
kovács üllő
gyerek pohár
vadász könyv
herendi mhg
fenyőfa
festmény kutya
magyarország címere
asztali lámpa bauhaus