1947 (31 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 17:50
139.000 HUF
391.31 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:38
48.000 HUF
135.13 USD
139.000 HUF
391.31 USD
Móra László (1947-) : Pásztorjelenet- olaj, farostlemez, a keret külső mérete 84 x 44 cm. Apró sérül
8.000 HUF
22.52 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 18:05
70.000 HUF
197.06 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 23:33
75.000 HUF
211.14 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 12:28
115.000 HUF
323.75 USD
FELUGOSSY LÁSZLÓ (1947-): Karneválmaradék kollázs, tempera
Reprodukálva könyvben:feLugossy László:Szufla 2014
360.000 HUF
1,013.46 USD
Feltöltve: 2024. jan. 11. 17:38
95.000 HUF
267.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 24. 12:32
225.000 HUF
633.42 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 20:43
39.500 HUF
111.20 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 21:15
125.000 HUF
351.90 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 20:48
139.000 HUF
391.31 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 06:11
119.000 HUF
335.01 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 06:10
69.000 HUF
194.25 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 06:09
59.000 HUF
166.10 USD
Feltöltve: 2023. aug. 04. 10:07
22.000 HUF
61.93 USD
ibolyás tál
ecset
az iparművészet könyve
húsvéti képeslap
mosó masa
ezüst tartó
szécsi jolán
kőris
tetőcserép
hollóházi aladin
filigrán fülbevaló
zsolnay kávé kiöntő
aranykarperec
aiwa
régi kártya
herendi őszirózsás
muzeális
szoci
zamárdi
geodézia
szász endre falikép
felderítő
citroen
eozin gerezdes
örökmécses