1898 (15 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:05
90.000 HUF
252.71 USD
Gustav Rossi (1898-1976) olaj-vászon csendélet keretben gyönyörű festmény szignált német olasz festő
90.000 HUF
252.71 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 19:36
45.999 HUF
129.16 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 07:49
42.000 HUF
117.93 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 09:10
49.999 HUF
140.39 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 13:01
145.000 HUF
407.15 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 05:19
25.000 HUF
70.20 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 17:11
45.000 HUF
126.36 USD
Feltöltve: 2023. nov. 12. 21:57
135.000 HUF
379.07 USD
Feltöltve: 2023. okt. 14. 17:15
42.999 HUF
120.74 USD