akim (0 tétel)
néprajz
retro kávéskészlet
utazó
bohemia váza
rajki
századfordulós
ezüst hattyú
emlékpohár
zsolnay béka
csákó
wilhelmsburg
réz dísztárgy
érmetároló
ajkai kristály
hollóházi spániel
aranyozott tükör
bonbonier porcelán
1946
nagy szőnyeg
hollóházi csupor
réz asztal
herendi léda
szekrény gardrób
zsolnay tojás
iparművész kerámia váza