akvarell (931 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 20:34
24.900 HUF
68.78 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 22:12
7.900 HUF
21.82 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 18:23
37.850 HUF
104.56 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 10:42
39.500 HUF
109.12 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 06:47
28.000 HUF
77.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 17:51
100.000 HUF
276.24 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 12:22
60.300 HUF
166.57 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 21:05
10.200 HUF
28.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 16:26
134.100 HUF
370.44 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:51
39.920 HUF
110.28 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
55.000 HUF
151.93 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
386.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 09:06
45.000 HUF
124.31 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 08:32
45.000 HUF
124.31 USD
bohemia royal dux
memória
öntöttvas gyertyatartó
aquincumi fiú
beszédes jános
mária terézia tallér
süteményes villa
lipót ezüst
alajos
porcelán osztrák
bodó károly
alfa romeo
100 pengő 1926
búza
szocializmus
hímzett terítők
25000 korona 1922
súly
sarkantyú simon
euro próba
károly markó
gumi
antik gyöngy
gedő ilka
miseruha