intarziás (0 tétel)
1892 20 fillér
kerámia páva
chawan
ezüst ruzstarto
bratislava
vadászbicska
esőkabát
szolgálati
afrikai asztal
szószostál
14k fülbevaló
zsolnay többtüzű váza
brunner
női nadrág
aranyozott készlet
tóth lajos
beregszászi
mp38
miniparfüm
márvány tál
öntöttvas sütőtál
50 forint 1986
cseke
karácsony gömb
zsolnay porcelán eozin