gustav (2 tétel)
Gustav Rossi (1898-1976) olaj-vászon csendélet keretben gyönyörű festmény szignált német olasz festő
90.000 HUF
251.63 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 09:06
49.900 HUF
139.52 USD
karácsonyi boa
balás eszter
zsolnay nipp
herendi tacskó
palkó
hajó láda
tárgyaló asztal
solingen evőeszköz
karácsony irén
kőporc
varga erik
danuvia óra
búvár zsebkönyv
réz polc
imhof
dóczy
fürdőszoba tükör
vallási szobor
10000 milpengő
ezüst teaszűrő
vintage szék
karácsonyi gyertyatartó
réthy
20 fillér 1969
czechoslovakia