1.736 tétel
169.000,-
99.000,-
Feltöltve: 2024. máj. 08. 10:21
126.750 HUF
353.38 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 17:22
79.200 HUF
220.81 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
390.33 USD
Feltöltve: Ma, 20:15
25.000 HUF
69.70 USD
Feltöltve: Ma, 18:42
79.920 HUF
222.82 USD
Feltöltve: Ma, 18:36
71.920 HUF
200.52 USD
Gera Éva 50X70 olaj farost 1984-es, plusz nívós keret
Kvalitásos festmény befektetésre ajánlott
69.000 HUF
192.37 USD
Feltöltve: Ma, 01:12
153.000 HUF
426.57 USD
Feltöltve: Tegnap, 22:12
182.750 HUF
509.51 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:00
36.000 HUF
100.37 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:46
320.000 HUF
892.17 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:46
120.000 HUF
334.56 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:46
320.000 HUF
892.17 USD
virágmintás kancsó
somlai tibor
bódis barnabás
bács kiskun
szent istván arany
karácsonyfadísz kosár
másodperc
moszkva olimpia
ritka porcelánfigura
zsolnay harcos
karcagi tál
karácsonyfadísz csepp
erdélyi szilke
kristály madár
falióra tányér
ékszertartódoboz
bélyeg kína
lomonosov kutya
antik karácsonyi képeslap
georgshütte
hoffmann antal
kőbányai váza
14 k fülbevaló
ezüstözött sütemény csipesz
szurkolói sál