szita nyomat (1 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 23. 15:34
VIKTOR VASARELY"ARG-VIT"1980-ban kiadott Szeriográfia'szitanyomat 54/190.db.keretben:63x63cm
Proveniencia: Raisonee Vol I katalógusszám:851.
395.000 HUF
1,116.59 USD
395.000 HUF
1,116.59 USD
csipkés szentkép
herendi nipp
tokácsli
cell
h rahmer mária
mini ital
kávézó asztal
női arc
gyarmati
ovális tükör
nemzeti
hófehér
1885
asztali csengő
10000 milpengő 1946
aranyozott ezüst nyaklánc
becherovka
bohócok
sebesülési jelvény
gránit kockás
zsolnay váza 37 cm
antik fém doboz
póka
zsolnay paradicsom
szabadság híd