cm (50 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 12. 09:49
Eladva: 2024. ápr. 11. 19:09
Egész lakás egy stílusú 4 zománcozott képpel,Prima díjas művésztől, tanúsítvánnyal. Károlyfi Zs/1952
Fekete design. Cintányér, Hang, Fagott és Fuvola.
Forray Nóry kortárs festőművész absztrakt, modern színes festménye - "Urbanizáció", 50x70 cm vászonr
Eladva: 2024. márc. 05. 16:30
Eladva: 2024. febr. 24. 11:08
Eladva: 2024. febr. 24. 05:40
Eladva: 2024. ápr. 11. 13:58
Zongora - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti akvarell Festmény Papíron
Gyerekszoba, mese, maci, medve, mackó, zongora
Eladva: 2024. febr. 20. 13:12
Eladva: 2024. febr. 28. 14:38
herendi 1944
arany ametiszt
szuvenír
spániel
áron nagy lajos
kerekasztal
zománcos tál
60 as évek
asztalióra
mini üveg
tükör keret
forgó szék
fekete nyaklánc
révai nagylexikon
régi konyhaszekrény
magyar népművészet
flamand festmény
kunszentmiklós
keménykalap
zsolnay rőzse
zsolnay medál
kínai polc
karbowanez
gzhel
soltra