Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
82 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. máj. 22. 11:36
40.000 HUF
113.08 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 23:40
50.000 HUF
141.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 08:06
27.000 HUF
76.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
62.800 HUF
177.53 USD
3 Pinduri Mákvirág - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész- Eredeti Akril Festmény Keretben
Macska, Cica, Kert, tavasz, Állat, Falikép,
45.000 HUF
127.21 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 19:00
65.600 HUF
185.45 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 18. 05:51
23.000 HUF
65.02 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 17:00
320.000 HUF
904.61 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 16:10
29.880 HUF
84.47 USD
Szieszta - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Tavasz
Állat, Nyúl, Gyerekszoba, Rajz, Mese, virág, mező
18.880 HUF
53.37 USD
Fekete Macska - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Kormos
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, ajándék
12.880 HUF
36.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 18:18
19.880 HUF
56.20 USD
Vaddisznó - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Rajz, vaddisznó, Vadmalac, Malac, Vadászat
18.880 HUF
53.37 USD
Ravaszdi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron - Róka, Nyúl
Állat, Nyúl, Róka, Gyerekszoba, Rajz, Mese,
23.880 HUF
67.51 USD
A Nyúl és a Sün - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Nyúl, Sündisznó, Gyerekszoba, Rajz, Mese
23.880 HUF
67.51 USD
Tavasz - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz,
12.880 HUF
36.41 USD
Sziámi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Sziámi
12.880 HUF
36.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 14:40
29.900 HUF
84.52 USD
Zongora - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti akvarell Festmény Papíron
Gyerekszoba, mese, maci, medve, mackó, zongora
Eladva
Ölelés - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Gyerek, ajándék, Nyuszi, rajz, Havas, Róka, állat
21.880 HUF
61.85 USD
Feltöltve: 2023. dec. 29. 19:44
89.000 HUF
251.60 USD
Szimat - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Cirmos
14.880 HUF
42.06 USD
Cirmi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Cirmos
12.880 HUF
36.41 USD
Jegesmedve - Eredeti Akril Festmény Vásznon (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész)
Jegesmedve, Mackó, Medve, Gyerekszoba, Karácsonyi
32.880 HUF
92.95 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:28
45.000 HUF
127.21 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:27
40.000 HUF
113.08 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:27
40.000 HUF
113.08 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:26
45.000 HUF
127.21 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:25
40.000 HUF
113.08 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 00:15
42.000 HUF
118.73 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:19
450.000 HUF
1,272.11 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:18
190.000 HUF
537.11 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:18
190.000 HUF
537.11 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 11:21
75.000 HUF
212.02 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
meissen hagyma mintás
recepciós csengő
ajkai kristály pohár
varga hajdú
merrie
farkasfog
öntöttvas falitányér
maldiv szigetek
repülőgép makett
fenton carnival
cica bögre
bercsényi miklós
fácán festmény
dugóhúzók
carlo moretti
műanyag játékok
tájkép erdőrészlet
konvektor burkolat
elöltöltős puska
goebel váza
hölgy esernyővel
zsolnay kék rózsás
evezés
bélyegző párna
30 éves