modern (170 tétel)
Eladva: Tegnap, 21:332 licit
Eladva: 2024. máj. 21. 21:331 licit
Eladva: Tegnap, 19:404 licit
Eladva: Tegnap, 20:1012 licit
Eladva: 2024. máj. 19. 21:221 licit
Henry Kreis szignós pasztell festmény, eredeti, mutatós fa keretében (Kass Károly !), méret jelezve!
Eladva: 2024. máj. 13. 18:563 licit
Eladva: 2024. máj. 16. 20:3060 licit
Híres magyar festőművèsznek tulajdonìtott gyönyörű antik festmény,Velence?Csodàs keretben,szignóval.
Eladva: 2024. máj. 08. 21:203 licit
Mihálovics Miklós női portré
Mihalovits Miklós női portré - 1940
Eladva: 2024. ápr. 24. 18:431 licit
metronom
porcelán kancsó
bordó váza
gyöngyös
ezüst fülbevaló türkiz
papp gábor
tereskova
autós kesztyű
kvarcóra
ruhásszekrény
aquincumi porcelán
régi kés
repülés
szalongarnitúra
cinke zsolnay
seherezádé
bakos éva
arany karika gyűrű
tejes
séday
német rádió
asztalláb
zsolnay pompadour zöld
berlinerkendő
staedtler