első világháború (2 tétel)
Akvarell enteriőr "Szobám Stübingban, I. emelet az első világháborúban" (kerettel 33x45 cm) Ausztria
75.000 HUF
211.83 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
18.000 HUF
50.84 USD
hollóházi art deco kutya
silpada
olgyay ferenc
vereco
csohány kálmán
tenkács tibor
játék traktor
fehér kornélia
1950
kislány fülbevaló
fallosz
üveg süteményes készlet
plüss kutya
zsolnay pillangós mélytányér
egyszemélyes ágy
ezüst 1 korona
5 francs
tordai székely mihály
telefonok
zöld szódásüveg
fém kanna
csiszár
tálaló kocsi
nürnberg
vászon lepedő