fa ��ra (12 tétel)
Feltöltve: Ma, 11:34
60.000 HUF
165.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 16:15
59.000 HUF
163.18 USD
Glatter Ármin: Nívósan restaurált Portré, olaj, vászon ,fára kasírozott, falc 71,5 x 82 cm, festmény
GLATTER ÁRMIN: ELŐKELŐ HÖLGY, intelligens karakter
742.500 HUF
2,053.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 14:51
39.000 HUF
107.87 USD
135.000 HUF
373.38 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 13:04
125.000 HUF
345.72 USD
Feltöltve: 2023. nov. 21. 13:19
29.800 HUF
82.42 USD
Feltöltve: 2023. nov. 14. 12:53
299.000 HUF
826.97 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 10:48
42.600 HUF
117.82 USD
Feltöltve: 2023. júl. 16. 16:23
99.000 HUF
273.81 USD
metszett váza
schaár erzsébet
porcelán leopárd
bronz kisplasztika
ezüst kristály
malevics
aquincumi angyalka
petit point
szveteney
horoszkóp medál
semmelweis
retro évek
túró rudi
aquincum gyertyatartó
szent család
zafír ékszerek
vas csillár
papír pénzek
bodri
király ernő
borsfay lámpa
retro búra
katona mici
réz kávé
öntött