intarzia kép (1 tétel)
fa zsiráf
zoltánfy
lcd óra
1962 100 forint
nagy vince
pánt
bozsójános
furnér
könyv támasz
cigarettatartó
gyümölcsmosó
könyv butella
reichsmark
ritka hollóházi
1 penny 1967
szabadság szobor
hatvani perlusz gyula
mahagóni íróasztal
pécsi pilch dezső
2 vh német
labdázó
barokk éjjeliszekrény
bull bútor
királyi vár
maradvány