joseph (2 tétel)
rubinkő
zene cd
kőbányai porcelánok
cseh bögrék
vadászos tányér
régiüveg
lila aponyi mintás herendi
angyalka horgolt
jelzett réz tál
karácsonyfadísz váza
retro műanyag elefánt
huszthy árpád festmény
absztrakt fekete fehér
sárga barna csíkos alföldi
kézi csomózású selyem szőnyeg
hibátlan zsolnay bögre
festmény jelzés nélkül
zene béla
sál stóla
zsolnay mélytányér barackvirágos
hímzett vászon terítő
herendi vadászos
kecskeméty károly
de stijl
fa kézitükör