170 tétel
Eladva: Tegnap, 21:332 licit
Eladva: 2024. máj. 21. 21:331 licit
Eladva: Tegnap, 19:404 licit
Eladva: Tegnap, 20:1012 licit
Eladva: 2024. máj. 19. 21:221 licit
Henry Kreis szignós pasztell festmény, eredeti, mutatós fa keretében (Kass Károly !), méret jelezve!
Eladva: 2024. máj. 13. 18:563 licit
Eladva: 2024. máj. 16. 20:3060 licit
Híres magyar festőművèsznek tulajdonìtott gyönyörű antik festmény,Velence?Csodàs keretben,szignóval.
Eladva: 2024. máj. 08. 21:203 licit
Mihálovics Miklós női portré
Mihalovits Miklós női portré - 1940
Eladva: 2024. ápr. 24. 18:431 licit
intaglio
mirr murr
kudász emese
vinum
retro mérleg
art deco ezüst karkötő
galla endre
régi papír
vértes
lámpa kutya
mizsei
frank magda
bodrogkeresztúri papagáj
mézeskalácsforma
art deco kávéskészlet
frida kahlo
ametiszt bross
fali polcok
arany szegélyes
porcelán fülbevaló
színes gyöngy
réz lovaskocsi
háborús kitüntetés
őzek
steig