imre (61 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 16. 20:43
55.000 HUF
154.44 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 20:32
69.999 HUF
196.55 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 18:56
197.500 HUF
554.57 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 16:32
105.450 HUF
296.10 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 16:55
45.900 HUF
128.88 USD
481.950 HUF
1,353.28 USD
Somogyi Imre (1918 - 1999) Tatai táj háttérben a Kálvária Képcsarnokos festmén EREDETI GARANCIÁVAL !
69.999 HUF
196.55 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 10:07
79.999 HUF
224.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 17:52
55.000 HUF
154.44 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 16:15
59.000 HUF
165.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:44
99.999 HUF
280.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 10:20
69.999 HUF
196.55 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 09:10
99.999 HUF
280.79 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 08:43
14.000 HUF
39.31 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 14:18
170.000 HUF
477.35 USD
Feltöltve: 2024. febr. 02. 16:44
29.990 HUF
84.21 USD
Feltöltve: 2024. jan. 28. 11:10
290.000 HUF
814.30 USD
Feltöltve: 2024. jan. 19. 07:21
79.900 HUF
224.35 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 15:17
18.000 HUF
50.54 USD
KISS FARKAS IMRE: Erdei utacska (olaj, vászon 40x50) varázslatos természeti tájkép, napfényes, derűs
48.000 HUF
134.78 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 18:03
55.000 HUF
154.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
44.000 HUF
123.55 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:34
99.000 HUF
277.98 USD
Feltöltve: 2023. okt. 09. 12:43
99.000 HUF
277.98 USD
Feltöltve: 2023. aug. 12. 17:23
22.000 HUF
61.77 USD