imre (60 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 17:52
55.000 HUF
152.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 16:15
59.000 HUF
163.11 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 22:05
111.000 HUF
306.87 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:44
99.999 HUF
276.46 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 10:20
69.999 HUF
193.52 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 09:10
99.999 HUF
276.46 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 08:43
14.000 HUF
38.70 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 14:18
170.000 HUF
469.98 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 08:49
69.999 HUF
193.52 USD
Feltöltve: 2024. febr. 19. 07:19
79.999 HUF
221.16 USD
Somogyi Imre (1918 - 1999) Tatai táj háttérben a Kálvária Képcsarnokos festmén EREDETI GARANCIÁVAL !
69.999 HUF
193.52 USD
Feltöltve: 2024. febr. 02. 16:44
29.990 HUF
82.91 USD
Feltöltve: 2024. jan. 28. 11:10
290.000 HUF
801.73 USD
Feltöltve: 2024. jan. 19. 07:21
79.900 HUF
220.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 14:27
567.000 HUF
1,567.52 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 15:17
18.000 HUF
49.76 USD
KISS FARKAS IMRE: Erdei utacska (olaj, vászon 40x50) varázslatos természeti tájkép, napfényes, derűs
48.000 HUF
132.70 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 18:03
55.000 HUF
152.05 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
44.000 HUF
121.64 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:34
99.000 HUF
273.69 USD
Feltöltve: 2023. okt. 09. 12:43
99.000 HUF
273.69 USD
Feltöltve: 2023. aug. 12. 17:23
22.000 HUF
60.82 USD