Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

Téma

Technika

További opciók ...
Hordozó

Legnagyobb méret

Szignó

Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre

Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

1. oldal / 10

Modigliani: Nő portréja- eredetiséglevél! -10% Modigliani: Nő portréja- eredetiséglevél!
Feltöltve: 2024. máj. 19. 20:51
385.000,-
346.500 HUF 977.23 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 12:11
220.000 HUF 620.46 USD
310.000 HUF 874.29 USD
Feltöltve: Ma, 11:21
16.000 HUF 45.12 USD
Feltöltve: Tegnap, 17:35
175.000 HUF 493.55 USD
150.000 HUF 423.04 USD
Festmény -20% Festmény
Feltöltve: Tegnap, 13:55
80.000,-
64.000 HUF 180.50 USD
XX. századi magyar művész, akvarell, karton festmény, 28 x 25 cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, akvarell, karton festmény, 28 x 25 cm-es nagyságú.
3.500,-
2.100 HUF 5.92 USD
XX. század eleje női portré, olaj, vászon, 25 x 30 cm-es -40% XX. század eleje női portré, olaj, vászon, 25 x 30 cm-es
95.000,-
57.000 HUF 160.76 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 25 x 31 cm-es -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 25 x 31 cm-es
80.000,-
48.000 HUF 135.37 USD
Pólya Iván jelzéssel olaj, vászon portré, 50 x 40 cm-es. 0302 -40% Pólya Iván jelzéssel olaj, vászon portré, 50 x 40 cm-es. 0302
120.000,-
72.000 HUF 203.06 USD
Horthy Miklós portréja, vegyestechnika, karton festmény, 22 x 31 cm-es. -40% Horthy Miklós portréja, vegyestechnika, karton festmény, 22 x 31 cm-es.
95.000,-
57.000 HUF 160.76 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, karton, 35 x 42 cm-es, szignált -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, karton, 35 x 42 cm-es, szignált
60.000,-
36.000 HUF 101.53 USD
XX. század eleji férfi portré, olaj, vászon, 35 x 45 cm-es. -40% XX. század eleji férfi portré, olaj, vászon, 35 x 45 cm-es.
95.000,-
57.000 HUF 160.76 USD
Takács Gyula olaj, vászon portréja 1945-ből, 23 x 35 cm-es nagyságú -40% Takács Gyula olaj, vászon portréja 1945-ből, 23 x 35 cm-es nagyságú
60.000,-
36.000 HUF 101.53 USD
Art deco női portré, vegyestechnika, karton, 23 x 31 cm-es. -40% Art deco női portré, vegyestechnika, karton, 23 x 31 cm-es.
320.000,-
192.000 HUF 541.49 USD
Mangold szignóval art deco női portré, 55 x 45 cm-es. 0266 -40% Mangold szignóval art deco női portré, 55 x 45 cm-es. 0266
160.000,-
96.000 HUF 270.75 USD
Férfi portré, olaj, vászon festmény, 31 x 40 cm-es nagyságú. -40% Férfi portré, olaj, vászon festmény, 31 x 40 cm-es nagyságú.
70.000,-
42.000 HUF 118.45 USD
XX. század eleje női portré, olaj, karton, 40 x 30 cm-es -40% XX. század eleje női portré, olaj, karton, 40 x 30 cm-es
120.000,-
72.000 HUF 203.06 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon,15 x 21 cm, szignált -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon,15 x 21 cm, szignált
95.000,-
57.000 HUF 160.76 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, karton, 35 x 50 cm-es -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, karton, 35 x 50 cm-es
70.000,-
42.000 HUF 118.45 USD
Horthy Miklós felesége, festmény, 22 x 30 cm-es vegyestechika. -40% Horthy Miklós felesége, festmény, 22 x 30 cm-es vegyestechika.
95.000,-
57.000 HUF 160.76 USD
Márffy Ödön jelzéssel vegyestechnika festmény, kartono, 57 x 47 cm-es. 0261 -40% Márffy Ödön jelzéssel vegyestechnika festmény, kartono, 57 x 47 cm-es. 0261
220.000,-
132.000 HUF 372.28 USD
Szantrucsek Jenő jelzéssel olaj, vászon festmény, 58 x 48 cm-es -40% Szantrucsek Jenő jelzéssel olaj, vászon festmény, 58 x 48 cm-es
180.000,-
108.000 HUF 304.59 USD
XX.szd-i olaj, fán festmény, 21 x 30 cm-es. -40% XX.szd-i olaj, fán festmény, 21 x 30 cm-es.
180.000,-
108.000 HUF 304.59 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 55 x 68 cm-es -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 55 x 68 cm-es
120.000,-
72.000 HUF 203.06 USD
XX. századi magyar művész, olaj, karton festmény, 32 x 26 cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, olaj, karton festmény, 32 x 26 cm-es nagyságú.
80.000,-
48.000 HUF 135.37 USD
Papp Gábor szignóval, portré, olaj, vászon festmény, 40 x 54 cm-es. -40% Papp Gábor szignóval, portré, olaj, vászon festmény, 40 x 54 cm-es.
140.000,-
84.000 HUF 236.90 USD
P. Bak János olaj, vászon festménye, 60 x 50 cm-es. 0227 -40% P. Bak János olaj, vászon festménye, 60 x 50 cm-es. 0227
160.000,-
96.000 HUF 270.75 USD
Moholy-Nagy 1919 jelzéssel, vegyestechnika, karton, festmény, 16 x 25 cm-es -40% Moholy-Nagy 1919 jelzéssel, vegyestechnika, karton, festmény, 16 x 25 cm-es
380.000,-
228.000 HUF 643.02 USD
Szöllősi János - Balerinázó Lány -40% Szöllősi János - Balerinázó Lány
Feltöltve: Tegnap, 01:04
90.000,-
54.000 HUF 152.30 USD
Georges Braque -15% Georges Braque
Feltöltve: 2024. máj. 19. 20:54
150.000,-
127.500 HUF 359.59 USD
385.000,-
346.500 HUF 977.23 USD
19.800 HUF 55.84 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 23:09
88.000 HUF 248.18 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 14:24
58.000 HUF 163.58 USD
Mihály Gyula festménye Dr.Miltényi Béla portré! -20% Mihály Gyula festménye Dr.Miltényi Béla portré!
140.000,-
112.000 HUF 315.87 USD
1.480.000 HUF 4,174.01 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 18:56
14.005 HUF 39.50 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 17:50
45.000 HUF 126.91 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 17:09
65.000 HUF 183.32 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 13:35
1.400.000 HUF 3,948.39 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 11:41
79.000 HUF 222.80 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 11:40
65.000 HUF 183.32 USD
79.000 HUF 222.80 USD
Németh Miklós: Kislány portré, 1966, festmény -25% Németh Miklós: Kislány portré, 1966, festmény
Feltöltve: 2024. máj. 16. 16:25
38.000,-
28.500 HUF 80.38 USD
195.000 HUF 549.95 USD
800.000 HUF 2,256.22 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 10:26
25.000 HUF 70.51 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 06:46
280.000 HUF 789.68 USD
120.000 HUF 338.43 USD
470.000 HUF 1,325.53 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 14:27
350.000 HUF 987.10 USD
220.000 HUF 620.46 USD
289.000 HUF 815.06 USD
Ismeretlen festő: Fiatal nő sállal -20% Ismeretlen festő: Fiatal nő sállal
Feltöltve: 2024. máj. 13. 19:00
29.900,-
23.920 HUF 67.46 USD
Timár Imre/Emeric Timar:ffi porté (Tihanyi Lajos)1920as évek -5% Timár Imre/Emeric Timar:ffi porté (Tihanyi Lajos)1920as évek
111.000,-
105.450 HUF 297.40 USD
60
1 2 3 4 5 ... 10
Ugrás erre az oldalra: