jugoszláv (1 tétel)
medgyessy kovács
jáfi
marokkövek
1946 5ft
dobogókő
petróleum lámpa mini
földes imre
bratislava
aranyozott kép
kisrádió
kárpitos
dalmata
porcelán villa
tardosi
kakasmarci
miniparfüm
góliát
trébelt
retro izzósor
kérem a csontokat
zsolnay aranyszegélyes
a nagy francia forradalom és napoleon
nyomozó
képeslap keszthely
számológépes