szalag (8 tétel)
Más tárgyak eladási ára is érdekli? Lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. máj. 11. 17:25
18.000 HUF
50.30 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 06:35
5.500 HUF
15.37 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 07:04
4.900 HUF
13.69 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 02:00
28.000 HUF
78.25 USD
Feltöltve: 2023. aug. 23. 11:10
5.500 HUF
15.37 USD
Feltöltve: 2023. júl. 26. 13:16
7.000 HUF
19.56 USD
mércés üveg
csató
inota
esküvői antik
art deco porcelán váza
cseh kerámia
alföldi kompótos tálka
antik ón
levesescsésze
érme lot
fehér teáscsésze
antik étkező garnitúra
ezüst cukorcsipesz
vastag györgy
herendi gyümölcs mintás
aranyozott érmék
dobrovszky
jelzett kerámia
eozin vágyódás
bőr kézitáska
20 dínár
csappantyús puska
fajansz levesestál
szecessziós terítő
szovjet játék