Kerámia (0 tétel)
állólámpa búra
teáskészlet kahla
antik perzsaszőnyeg
mont blanc toll
retro hangfal
fátyolüveg váza
gorka géza hal
andróczi alajos
szűzanya
kék teás
citromos porcelán
varga rézkarc
koncert plakát
kézzel horgolt
gázégő
aranyozott falikar
zsugor mázas
hollóházi porcelán tányér
hálóruha
intarziás kisasztal
mindszent
dedikált képeslap
gyermekbögre
jumbo
kékfestő ruha