valentino (1 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
12.000 HUF
33.32 USD
defregger
szecessziós kínáló
örökség
réz karperec
stoppoló
bronz fali
ezüstözött kiskanál
reguly
arany omega óra
angol teáskanna
koppintó
fali dísztányér
vadászjelenetes
20 pengő 1926
50 pengő 1945
sérült zsolnay
tálaló készlet
aranyozott forint
carstens
5000 korona 1920
őz agancs
rőzsehordó
gyertyatartó murano
sarló
bosznia