kalotaszeg (1 tétel)
Erdélyből származik a régi kézzel készített Kalotaszegi könyvjelző!
Kézi szövéssel és hímzéssel készült kőnyvjelző!
1.800 HUF
4.96 USD
fajansz madaras
aranyozott ezüst nyaklánc
mats jonasson
j t kalmár
selyem szoknya
oszlopos
hunyadi mátyás
balaton rézkarc
ametiszt fülbevaló
függöny retro
régi borotva
szabó baba
üvegszekrény
akril
zsolnay süni
antik kis szekrény
ww2 német
hatvan
arany szent györgy
alexandra
bukrán edit
nagy vince
malachit nyaklánc
jozsefvaros
molecz