salvatore ferragamo (1 tétel)
század
herendi royal garden
sarreguemines tál
teniszező
vászonfazék
bors daráló
antik kulacs
kabinet szekrény
baranya megye
bortartó szekrény
fekete kaspó
brodszky
katona kép
plány ervin
2 márka ezüst
2 forint 1965
jálics
esküvői antik
zsolnay esernyőtartó
csebi
zsebóra alkatrész
gyertytartó
aggtelek
szecessziós ón
horthy béla