bikini (1 tétel)
antalfin szente katalin
4 db balatoni
5 literes unicum
szabad száj
antikbronz
sascha schneider
csók istván rézkarcok
szovjet lakk doboz
turn
nagyméretű fadoboz
női felső 48
kk magyaros
parfüm bulgari
paraszt�ra
zvezda 54 weiss manfred pop art spaceage space age
papír angyal karácsonyfadísz
vintage kiöntő
vitrosax
kártyanaptár centrum
merőkanál jelzett
kék fátyol üveg váza
autó 5
szemöldökfa
500 won
lámpa mackó