régi ruha (2 tétel)
Feltöltve: 2023. júl. 31. 01:38
7.990 HUF
22.10 USD
varsóból
szép réz gyertyatartó
rézkarc rézlemezen
fazekas fekete kerámia
jitona bútor
dalmata kutya
art deco unterweissbach porcelán női figura szignált kürt steiner
herendi áttört tálak
ezüst 800 cigaretta
pl��d
szalóky sándor csendélet
lichte oroszlánfejes kaspó
antik kék köves bross
restaurált darab
petróleum lámpa csavaró
kávéskészlet dobozában
szántó vető
nyom
akaszt
német oroszlánfejes kaspó
zsolnay pillangó mintás kompótos készlet
akvamarin arany ékszer
király kis miklós
retro francia pohár
cukor gyűrű