souvenir (2 tétel)
kitüntetés ezüst
aranyozott nyakék
arany lógós fülbevaló
szivar tartó
vászon terítő
zsoké
szépség és a szörnyeteg
art deco szekrény tálaló
svájci bicska
mária callas
hollóházi esernyős
thangka
miniatűr réz
húsvéti nyuszi
copf asztal
óra alkatrészek
gdr porcelán
ovális kép
gimes lajos
10 dollár
zsolnay szív
feszty árpád
wittmann
wagner jános
fém fali