jelzett (421 tétel)
Feltöltve: 2023. júl. 05. 13:57
64.800 HUF
181.10 USD
Ferenc József császár király eredeti JELZETT FOTÓ 1889 FÉNYKÉP HABSBURG KUK OSZTRÁK MAGYAR MONARCHIA
78.560 HUF
219.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 15:11
98.200 HUF
274.44 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 15:13
68.200 HUF
190.60 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 18:49
86.400 HUF
241.46 USD
Feltöltve: 2023. jún. 06. 16:28
24.800 HUF
69.31 USD
NÉMETH MARIKA OPERETT ÖRÖK PRIMADONNA ALÁÍRT SZINEZETT JELZETT FOTÓ 1963 + FARAGOTT ARANYOZOTT KERET
49.800 HUF
139.18 USD
TÖRTÉNELEM GYŰJTEMÉNY 50 DB XIX sz. KORABELI EREDETI KEMÉNYHÁTÚ JELZETT FOTÓ HÁTOLDALON FELÍRAT -TAL
342.400 HUF
956.90 USD
Feltöltve: 2023. jún. 26. 08:11
105.990 HUF
296.21 USD
TÖRTÉNELEM GYŰJTEMÉNY 60 DB XIX sz. KORABELI EREDETI KEMÉNYHÁTÚ JELZETT FOTÓ HÁTOLDALON FELÍRAT -TAL
385.600 HUF
1,077.63 USD
Feltöltve: 2023. okt. 09. 07:02
2.700 HUF
7.55 USD
Feltöltve: 2023. júl. 27. 07:44
75.000 HUF
209.60 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 17:00
3.900 HUF
10.90 USD
Feltöltve: 2023. nov. 05. 11:20
20.000 HUF
55.89 USD
Feltöltve: 2023. szept. 19. 06:40
9.000 HUF
25.15 USD
Feltöltve: 2023. júl. 04. 08:23
32.000 HUF
89.43 USD
Feltöltve: 2023. aug. 29. 13:36
26.400 HUF
73.78 USD
Feltöltve: 2023. jún. 18. 13:59
160.000 HUF
447.15 USD
Feltöltve: 2023. aug. 04. 09:08
18.200 HUF
50.86 USD
Feltöltve: 2023. okt. 04. 11:29
9.800 HUF
27.39 USD
Feltöltve: 2023. jún. 07. 14:35
5.000 HUF
13.97 USD
75.000 HUF
209.60 USD
3.900 HUF
10.90 USD
70.560 HUF
197.19 USD
MAGYAR HÁBORÚS KITÜNTETÉS SISAK ÉS KARDOK NÉLKÜL, JELZETT, RITKÁBB, EREDETI,1929-1944, PÓTOLT SZALAG
19.000 HUF
53.10 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 08:29
12.800 HUF
35.77 USD
2.900 HUF
8.10 USD
1943 HERCZEG FERENC életpályáról jelzett kiadvány Horthy - korszak népszerű írója színműíró újságíró
9.800 HUF
27.39 USD
Feltöltve: 2023. dec. 31. 10:19
14.800 HUF
41.36 USD
Feltöltve: 2023. jún. 12. 08:23
3.800 HUF
10.62 USD
3.300 HUF
9.22 USD
Feltöltve: 2023. okt. 03. 08:53
9.800 HUF
27.39 USD
Feltöltve: 2023. jún. 10. 13:46
15.000 HUF
41.92 USD
Feltöltve: 2023. szept. 17. 18:05
3.500 HUF
9.78 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 12:11
38.200 HUF
106.76 USD
Feltöltve: 2023. aug. 26. 07:42
12.800 HUF
35.77 USD
Feltöltve: 2023. dec. 17. 18:08
7.999 HUF
22.35 USD
Feltöltve: 2023. szept. 04. 18:52
34.800 HUF
97.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 09:05
6.800 HUF
19.00 USD
1947 KÉPES ILLUSZTRÁLT FÉRFI DIVAT KATALOGUS APOLLO KORABELI MAGYAR PECSÉT JELZETT REKLÁM PROPAGANDA
14.800 HUF
41.36 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 08:28
18.200 HUF
50.86 USD
12.800 HUF
35.77 USD
3.900 HUF
10.90 USD
Feltöltve: 2023. júl. 31. 10:16
12.800 HUF
35.77 USD
MAGYAR KIRÁLYSÁG BRONZ ÉRDEMÉREM, JELZETT, ARANYOZÁS NÉLKÜL RITKÁBB! (1935-1944), EREDETI KITÜNTETÉS
19.000 HUF
53.10 USD
14.800 HUF
41.36 USD
Feltöltve: 2023. szept. 03. 15:57
22.800 HUF
63.72 USD
Feltöltve: 2023. szept. 04. 11:14
16.800 HUF
46.95 USD
Feltöltve: 2023. dec. 25. 09:11
8.500 HUF
23.75 USD
12.800 HUF
35.77 USD
12.800 HUF
35.77 USD
22.500 HUF
62.88 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 21:02
18.200 HUF
50.86 USD
Ferenc József császár király eredeti JELZETT FOTÓ 1878 FÉNYKÉP HABSBURG KUK OSZTRÁK MAGYAR MONARCHIA
42.800 HUF
119.61 USD
Feltöltve: 2023. okt. 04. 11:33
9.800 HUF
27.39 USD
Feltöltve: 2023. szept. 04. 10:04
19.990 HUF
55.87 USD
68.200 HUF
190.60 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 10:09
1.300 HUF
3.63 USD
4.800 HUF
13.41 USD
Feltöltve: 2023. szept. 04. 08:00
1.500 HUF
4.19 USD
Feltöltve: 2023. júl. 05. 16:03
14.800 HUF
41.36 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 19:05
12.480 HUF
34.88 USD
Feltöltve: 2023. aug. 27. 09:58
15.500 HUF
43.32 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 10:37
16.800 HUF
46.95 USD
14.800 HUF
41.36 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 20:45
22.800 HUF
63.72 USD
Feltöltve: 2023. okt. 26. 11:33
14.800 HUF
41.36 USD
Feltöltve: 2023. júl. 05. 16:04
9.800 HUF
27.39 USD
cicapár
solido
gellér
pitykegombos
bálna
pénztárgép national
varrottas
katona kép
hajmosó
ónémet asztalka
antik pecsét
zsolnay tányér kisvirágos
sárga váza
mesterházi
alföldi ritka
balázs istván
kajmán
magyar népköztársaság
3 részes
ágy takaró
régi sörösüveg
madaras kép
kalkulátor
viktória készlet
kars