kalapforma (17 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 16:57
3.424 HUF
9.46 USD
3.742 HUF
10.34 USD
4.802 HUF
13.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 06:34
3.200 HUF
8.84 USD
Elegáns, tehetős fiatalember kalapban cigarettával. Műtermi felvétel, fotólap. 1920-as, 1930-as évek
3.550 HUF
9.81 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 16:07
12.800 HUF
35.37 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 07:26
2.000 HUF
5.53 USD
Feltöltve: 2024. jan. 30. 11:53
6.500 HUF
17.96 USD
Feltöltve: 2024. jan. 22. 06:44
4.300 HUF
11.88 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 14:34
3.000 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 08:03
21.980 HUF
60.73 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 11:31
8.000 HUF
22.10 USD
Cca 1905 POZSONY BRATISLAVA ESKÜVŐ JEKZETT MINDSZENTHY FOTÓ FÉNYKÉP ELÖKELŐ KALAPOS HÖLGY CSOPORTKÉP
14.500 HUF
40.06 USD
reggeliz
angol tengerész
karácsonyfadísz kicsi
gondolás
asztali óra 400
bélyeg magyar 1933
kép réz keretben
füredi gábor
zsolnay retro kék pöttyös
thaller
seltmann fehér porcelán
vintage parfüm nina ricci
angolra
ch
arany ra
nyaral
angol kerámia szobor
furnérozott fa doboz
új valaska béla
kalocsai fali tányérok
zsolnay z
vg
szovjet lakk doboz
peng 1942 1
zsolnay ra