magyaros (226 tétel)
Eladva: 2024. máj. 06. 17:10
Eladva: 2024. máj. 02. 13:03
Eladva: 2024. ápr. 26. 18:28
Eladva: 2024. máj. 06. 08:53
Eladva: 2024. ápr. 26. 05:13
Eladva: 2024. ápr. 25. 11:47
Eladva: 2024. ápr. 22. 07:37
Eladva: 2024. ápr. 27. 17:48
Eladva: 2024. ápr. 09. 10:24
Két kemény táblás fotó Pécsről (Klapok A.) a múlt század elejéről: esküvői ill. az ifjú ara portréja
Eladva: 2024. ápr. 03. 09:50
Eladva: 2024. ápr. 03. 00:02
Eladva: 2024. ápr. 01. 08:47
Eladva: 2024. ápr. 20. 10:31
Eladva: 2024. márc. 20. 10:56
Eladva: 2024. márc. 20. 12:04
Eladva: 2024. márc. 23. 09:22
Eladva: 2024. ápr. 24. 21:31
fajansz levesestál
katona kép
antik készlet
mühlbeck
2 fillér 1895
retro textil
zsolnay szalvéta
templomi füstölő
zsolnay ivory
teás pohár
zenith óra
monopoly
japán akvarell
antik gyémánt fülbevaló
serves
paraszting
faragott tálaló
tornacipő
gyászjelentés
vitrin felső
as
sword
kínai cinóber
szerpentin
kassai károly