utasellátó (0 tétel)
zsolnay kék eozin
telefon játék retro
100 francs
hello
polc tartó
ón söröskorsó
antant szíj
fokhagyma tartó
sodrony
horganyzott kád
aranyozott étkészlet
karácsonyi harang
10 para
angol porcelán teás
szmena
falicsempe
zsebóra doboz
török jános figurák
kétszemélyes kanapé
zsolnay váza szivar
ólomkristály poharak
10 fillér 1926
mutter
teafilter tartó
intarziás kisasztal