tisza (1 tétel)
tankcsapda
régi arany karkötő
réz intarziás
szentháromság
ipari csiga
dúsan aranyozott
porcelán sárkány
húsvéti fa
varieté
tiszt
sparta
egymillió b pengő
schildkröte
gyarmati kerámia
mackó úr
junost
tojástartó tál
tatai tál
aristo
angyalkás lámpa
óriási váza
bútor óra
zsolnay sinkó váza
indás
alföldi leveses csésze