madár (3 tétel)
ovis retro bögre
nagyoroszi
egér rézkarc
zsolnay kaspó búzavirág
zsolnay repesztett eozin váza
cserépkályha csempe
turcsányi
karton reklám
budavári sándor
hollóházi kávéskészlet retro
retro csillár búra
alföldi menza minta bella
pasziánsz
elvis presley bakelit
olasz pohár
wilhelm éva
kant
bordó fotel
dorosz károly
dr gáspár
festmény keretben
majom plüss
lepkéi
wiener nostalgie
seneca