5 forint 1946 (0 tétel)
vesztróczy
retro lego
royal dux medve
délvidéki
retro karosszék
tokaji aszú 5 puttonyos
szeged képeslap
országúti
fotó keretben
bambusz lámpa
bak medál
pandás
herendi tercia étkészlet
burza
üveg csésze
óvár
teimel
aranyozott falikar
madár pár
burleigh
aquincum öltözködő
kerámia teknős
demjén mimi
sinkó váza
hímzésminta